Sultangazi Koltuk Yıkama

 

Sultangazi Koltuk Yıkama

 

Sultangazi koltuk yıkama ve leke çıkarıcı tüm çözümler için petek koltuk yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Çay, kahve, şarap,meyve suyu, ruj, oje, pastel boya,yemek kalıntıları gibi lekeler tek seyansta etkin çözüm koltuklarınızın kumaşına zarar vermeden özel selisyon şampuan yardımıyla bu tarz lekelerden kurtulmak mümkün.

Sizde bu hizmetten yararlanmak için bizimle iletişime geçin.  Randevu için ☎️ 0546 974 29 53

Sultangazi koltuk yıkama ayrıca yatak yıkama,sandalye yıkama, petek temizleme ve yatak başlığı temizleme hizmeti de sunmaktayız kirlenmiş olan koltuk ve yataklar özel  şampuanlarla, özel yıkama makinelerimizle yıkanarak güzelce durulanır ve parfümlenir yıkama sonrası canlı ve şık görünüşe kavuşturularak sizlere teslim edilir  Sultangazi başta olmak üzere istanbul genelinde en ugun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Evlerde kullanmakta olduğunuz koltuk takımlarınız zamanla kullanımdan kaynaklı kirlenmektedir bu bakımdan profesyonel ekibimizle evinize gelerek kirlenmiş olan koltuk takımlarınızı itinalı bir şekilde temizliyoruz koltuk yıkama işlemi esnasında el fırçası kullanmıyoruz bu tarz amatör ve bilinsiz kulanılan el fırçası koltuk kumaşında yıpranmaya ve zedelenmeye yol açacağı için kullanılmasını tavsiye etmiyoruz koltuk yıkama işleminde özenle ilaçlanan ve şampuan verilen koltuğun yumuşaması beklenir kirleri ve lekeleri yumuşayan koltuk takımı daha sonra profesyonel fırça makinesi yardımı ile koltuk kumaşına zarar gelmeyecek şekilde temizlenir, koltuk yıkama işleminde en önemli unsur durulama ve vakumlama dır kir ve lekeleri yumuşayan koltuk takımına durulama suyu püskürtülür ve  özel imal edilmiş karcer marka vakum makinesi ile koltuk yüzeyinde bulunan bütün kirli ve lekeli su güçlü vakum makinesi ile çekilerek koltuğun kumaşının ve iç süngerinde biriken kirden arındırarak ilk günkü ışıltısına kavuştulur.

Yatak Yıkama 

Yatak yıkama hizmetini diğer hizmetlerinden ayırarak özel bir ilgi göstermektedir.

Yatak yıkamada dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır

Personelimizin müşteri ile ilişkisinde dikkat edeceği hususlar için eğitim vermekteyiz.

Personelimiz müşterinin evinde dikkat edeceği hususlar özellikle belirtilmiştir.

 

Yatak, koltuk, sandalye ve diğer taşınmazların yıkanmasında kumaşın kullanma talimatına dikkat etmekteyiz.

Kullandığımız şampuanlar kumaşa zarar vermeyen ve özel selisyon şampuanlardır.

Yıkama sonrası yatak, koltuk üzerinde biriken su maksimum oranda güçlü vakum makinelerimiz ile çekilmektedir.

Müşteri memnuniyetini alan personelimiz alınan hizmetle alakalı müşterinin görüşlerini dinledikten sonra adresten ayrılmaktadır.

Yukarıdaki hususlar bizim için büyük önem taşımaktadır. Temiz bir yatak yıkama sistemi için bu hususlar olmalıdır

Mobil Hızlı Yerinde Yatak Yıkama

Geniş bir servis ağına sahiptir. Yatak, koltuk yıkatacak müşterilerin çoğunluğu hızlı hizmet ve ucuz yatak, koltuk yıkama istemektedir.

Firmamız müşteri memnuniyeti hızlı servis  ve ucuz yatak ,koltuk yıkama politikası uygulamaktadır.

Yatak yıkamada hızlı servis hizmeti verebilmek için çok sayıda personele ve servis aracına ihtiyaç vardır. 

Petek koltuk  yıkama firması gerek personel sayısı gerekse servis araçları ile hızlı servis imkanı sunmaktadır. Hızlı servisimizden yararlanmak ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınız ilk günkü gibi temiz bir şekilde teslim etmektedir.

 Üstelik ücretsiz servis hizmetimiz ile % 100 garanti altında koltuk temizliği yapıyoruz Sultangazi buharlı koltuk yıkama  firmaları içinde özellikle garantili yıkama yapan bir firmayı tercih etmeniz o çok değerli koltuklarınız için çok önemlidir.

Koltuklar gün içinde ortam tozlarını mıknatıs gibi çekmektedir..Fakat gün içinde sürekli göz önünde olduğu için kirlendiklerini fark edemeyiz.

Ne zaman ki koltuklar bir şekilde profesyonel yıkamao işlemine tabi tutuldu ozaman göze daha parlak görünmektedir.

Bu sebepten dolayı koltukları 140 derece buharlı yıkama hizmeti veren firmalar tarafından düzenli aralıklarla yıkanmalıdır.

Fakat profesyonel firmaları tercih etmenizi öneriyoruz.

Sektör içinde uzun süredir bulunduğumuzdan dolayı gelen şikayetlerde bir çok firma hatası göze çarpmaktadır.

Firmamız garantili koltuk yıkama ile koltuk ve yataklarınızı sorunsuz bir şekilde yıkamakta ve teslim etmektedir. 

Üstelik koltuklarınız yerinde  temizlendikten sonra da siz degerli müşterilerimiz aldıgı hizmet hakında görüşlerini dinlemektedir bizim için önemli olan önce müşteri memnuniyeti ve çevrenize bizi önermeniz.

Petek koltuk yıkama müşteriye gerçek değeri veren sayılı firmalardan biridir.

 

Petek Temizleme 
Petek temizleme periyodik bir bakımdır.
Petek temizleme peteklerde oluşan kirliliklerin özel makine ve kimyasallarla sistemden uzaklaştırılmasına denir.
Zamanla peteklerin iç yüzeylerinde kireç, çamur, balçık ve korozyon artıkları birikerek ısınma veriminin düşmesine neden olur.

Petek temizliği yapılırken Kirliliklerin (çamur, balçık, kireç)sistemden uzaklaştırılması sonucu sistemdeki sıvı akışı daha düzenli hale gelir ve böylece verim artar.

 Verim artmasıyla yakıt tasarrufunda ve ısıtma da %30’a varan artışlar gözlemlenir.

Tesisat temizliği yapılmadan önce bir petekteki ısı dağılımı ve tesisat temizliği yapıldıktan sonra bir petekteki ısının dağılımı aşağıdaki gibi değişim göstermiştir.

Sultangazi petek temizleme  Sultangazi petek yıkama 

 

şişli koltuk yıkama fatih koltuk yıkama beşiktaş koltuk yıkama bayrampaşa koltuk yıkama sarıyer koltuk yıkama beyoğlu koltuk yıkama kağıthane koltuk yıkama küçükçekmece koltuk yıkama büyükçekmece koltuk yıkama esenler koltuk yıkama sultanğazi koltuk yıkama arnavutköy koltuk yıkama bakırköy koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama zeytinburnu koltuk yıkama başakşehir koltuk yıkama gaziosmanpaşa koltuk yıkama güngören koltuk yıkama bağcılar koltuk yıkama bahçeli evler koltuk yıkama fatih koltuk yıkama şişli koltuk yıkama eyüp koltuk yıkama çatalca koltuk yıkama esenyurt koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama