Güngören Koltuk Yıkama

Güngören Koltuk Yıkama

Güngören koltuk yıkama ve leke çıkarıcı tü çözümler için petek koltuk yıkama ile iletişime geçe bilirsiniz.

Kahve, çay, yemek kalıntıları, oje, ruj, şarap, meyve suyu, ve benzeri zorlu lekelere karşı tek seyansta etkili çözüm koltukların renklerine zarar vermeden kimyasal madde kulanmadan özel bitkisel koltuk şampuanıyla bu lekelerden kurtulmak mümkün.

Sizde bu hizmetten faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Randevu için ☎️ 0546 974 29 53

Güngören koltuk yıkama sandalye yıkama, yatak & yatak başlıgı yıkama gibi hizmetleride siz degerli müşterilerimize sunmaktayız

Beli bi süreden sonra ilk görünümünü kaybeden koltuklarımız ve çok begenerek aldımız koltuklarımızı genel olarak örtüyle muhafaza etmekteyiz.

Buna hiç gerek yok magazandan alırken çok zor seçimler yaparak begenerek aldımız koltukların gerçek yüzünü görmek sizinde hakınız nostalji örtülere artık dur demenin zamanı geldide geçiyor.  Modern yerinde koltuk yıkama hizmetiniz siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Özel bitkisel şampuanlar profesyonel ekip ve ekipmanlarla Güngören başta olmak üzere tüm istanbul cevresine mobil yerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.  Diğer koltuk yıkama firmaları arasında uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz degerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz .

 

Yatak Yıkama 

Yatak yıkama hizmeti çok profesyonel bir incelik istemektedir.

Yatak yıkamada dikkat etimiz unsurlar şunlardır

Kumaş dokusu, yatak yükseklik ve yumuşaklıgı olmakla birlikte kumaşın yanar döner olması halinde yapılan işlemin çok dikkat etmekteyiz.

Özel şampuanla Islatma işlemi yapılırken eşit derecede ıslatmak kumaşın yanar döner olması halinde göz yanılgısına kapılmamak gerek o yüzden ekibimiz bu konuda çok hassasiyet göstermektedir.

Daha sonra leke bulunan bölgelere özel leke çıkarıcı tabletlerle leke üzerinde fırçalama işelimi yapmaktayız.

Çok yogun lekeler bulunması halinde özel 140 derece buhar makinesi ile fırcalma işlemi devam etmektedir ve daha sonra yüksek vakumlu emiş gücüne sahip karcer marka yatak yıkama makinemiz ile durulama işlemi devreye girmektedir bu işlem temiz su gelene kadar devam etmektedir.

Son olarak buhar makinemiz ile yatak yüzeyine özel parfüm karışımlı buhar püskürtme işlemi uygulanmaktadır.

Siz degerli müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla Güngören başta olmakla birlikte istanbul geneline yerinde yatak yıkama hizmeti vermekteyiz.

Geniş bir servis ağına sahip olan firmamız  koltuk ve yatak yıkatacak müşterilerimizin çoğunluğu hızlı hizmet ve ucuz koltuk yatak yıkama istemektedir.

Petek koltuk  yıkama firması gerek personel sayısı gerekse servis araçları ile hızlı servis imkanı sunmaktadır.

Hızlı servisimizden yararlanmak ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Buharlı Yıkama

Buharlı yıkama yüksek sıcaklıktaki buharlı püskürtülme ile yapılır. Temizlik esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroplara boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler.

Güclü emiş gücüne sahip makinemiz koltuklardaki nemi uzaklaştırmaktadır.

Diger aşamada ise  özel şampuanlarla ile işlem son bulmaktadır.

Bu özel şampuan sayesinde koltuklarınızın kumaşlarının zarar görmemesi ve güzel kokmasını sağlamaktadır.

Karcer marka profesyonel buharlı koltuk yıkama makinesi kulanmaktadır 140 derece sıcak buhar püskürten makine sayesinde kir, leke, toz ve bakterileri yıkama esnasında söküp atmaktadır.

 

 

şişli koltuk yıkama fatih koltuk yıkama beşiktaş koltuk yıkama bayrampaşa koltuk yıkama sarıyer koltuk yıkama beyoğlu koltuk yıkama kağıthane koltuk yıkama küçükçekmece koltuk yıkama büyükçekmece koltuk yıkama esenler koltuk yıkama sultanğazi koltuk yıkama arnavutköy koltuk yıkama bakırköy koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama zeytinburnu koltuk yıkama başakşehir koltuk yıkama gaziosmanpaşa koltuk yıkama güngören koltuk yıkama bağcılar koltuk yıkama bahçeli evler koltuk yıkama fatih koltuk yıkama şişli koltuk yıkama eyüp koltuk yıkama çatalca koltuk yıkama esenyurt koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama