Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama

Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama

Gaziosmanpaşa koltuk yıkama ve leke giderici tüm çözümler için petek koltuk yıkama ile iletişime gece bilirsiniz.

Gaziosmanpaşa ve istanbul geneline hizmet vermekteyiz. Yatak, koltuk, sandalye, puf gibi eşyalarınızdaki zamanla oluşan lekelerlen koltuklarınızı arındırmak isterseniz bizimle iletişime gece bilirsiniz.

Randevu için ☎️  0546 974 29 53 

Ev ve işyerlerinde sıklıkla kulandımız koltuklar zamanla ister istemez kirleniyor gözle görünmeyen lekeler oluşmaktadır.

Bu lekeler günlük yaşantımızda kulandımız kiyafetlerimizdeki tozlar, bakteriler ve maytlar koltuk döşemesine işliyor çoğu müşterimiz koltukları çay, kahve, meşrubat tarzı birşey dökülmedikçe yıkatma işleminde kacınıyor o temiz görünen koltuklarınız aksine o kadar çok bakteri yuvasıki ve bu insan sağlıgı acısından oldukça sakıncalı birşey rutin olarak koltuklarınızı düzenli bi şekilde yıkatmanızı şidetle öneriyoruz.

 Siz degerli müşterilerimiz için kaliteden ödün vermeden Gaziosmapaşa ve tüm istanbul geneline en uygun fiyatlarla yerinde koltuk yıkama hizmeti  vermekteyiz

Evinizde daha sağlıklı ortamlar yakalayabilmek için düzenli şekilde koltuk yıkama hizmeti almanızı öneriyoruz.

İşinde profesyonel olan ve koltuk yıkama firmaları arasında kaliteli ve en uygun fiyat sistemiyle çalışan firmamız sizler için 7/24  hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

 

Gaziosmanpaşa Yatak Yıkama

Gaziosmanpaşa yerinde yatak yıkama hizmeti sunan Petek koltuk yıkama firmasi yıllardan beri verdiği hizmet sahasında yaptığı hizmetlerle ve yılların vermiş olduğu deneyimle ve binlerce kayıtlı müşterilerinden aldığı güvenle yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Geceleri ortalama 8/10 saat uyudumuz yataklar her gün  vücutta bulunan deri döküntüsü, ter ve yağ vb yatağa geçmektedir.Temizlik işlemi bütün bu unsurların giderilerek hijyenik ortam oluşturulması için gerçekleştirilir. Daha saglıklı ve mis gibi kokulu yataktaki uyku sizler için daha çok haz vermektedir.

Yatak üzerinde mikro organizmaların oluşmasını önlemek için yerinde yatak yıkama hizmeti vermekteyiz.

Yatak yüzeyinde gözle görünmeyen derine nüfus eden kirleri arındırılabilmesi için gerçekleştirilir.

Leke ve kirlerin yatak kumaşına zarar vermesini önlemek için ve yatağın ömrünün uzamasını sağlamak için yatak yıkama işelimi önemlidir.

Astım başta olmak üzere birçok hastalığın başlama sebebi kirli yataklar üzerinde uyumaktadır.

Vicudumuzun her bölgesi istemsizce olsa bile bu bakterilere temas etmektedir.

Gaziosmanpaşa yatak yıkama hizmetimizden yararlanarak zor olan yatak yıkama temizliğini güvenle firmamıza yaptırabilirsiniz İstanbul’un en nezih bölgelerinden biri olan Gaziosmanpaşada size özel tekniklerle yataklarınızı en kısa sürede temizliyor ve size teslim ediyoruz.

Yatak Yıkama İşlemi 

 İlki vakumlama işlemidir. yatak yüzeyindeki tozlar yüksek vakumla çekilir tozdan arındırılan yatağımız Islatma işlemiyle bakteriyel özel yatak temizleyici şampuanlar eşit şekilde ıslatılması sağlanır.

Bu sürecte lekelerin çıkmasını sağlayacak şampuan ve leke çıkarıcı ürünler kullanılır ve özel elektirikli fırçalama ile kirler yumuşatılır daha sonra buharla fırçalama devreye girmektedir son aşama ise temiz su gelene kadar durulama işlemidir. Durulama doğru ve iyi şekilde yapılmazsa, yatak yüzeyinde kalan su kusma ya da koku oluşumuna neden olabilir.Kumaşın altına inecek kadar temiz su uygulanır ve kirli suyun tekrar çekilmesi sağlanır işleme temiz su gelene kadar devam edilmektedir.

Gaziosmanpaşa Sandalye Yıkama 

Gaziosmanpaşa sandalye yıkama  ile sandalyeleriniz ilk günki yeniligine kavuşsun ister misiniz.

En ucuz ve en kalite işçilik ile mobil yerinde sandalye yıkama hizmeti vermekteyiz.

% 100 müşteri memnuniyeti & hijyene önem vermekteyiz.

Önce sandalyelerinizi yıkıyoruz sonra sandalye yıkama ile ilgili tüm olumsuz düşüncelerinizi  ve ön yargınız ortadan kaldırıyoruz

Yemek masasında sürekli olarak kulandımız sandalyelerimizi ayda bir temizletmeliyiz

Biz görmesek bile akarlar, bakteriler ve tozlar koltuklarımızda birikmekte sağlığımızı olumsuz etkilemektedir.

Sandalye yıkama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim numarasını arayabilir veya whatsapp üzerinden firma yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Petek temizleme

Petek temizleme artık periyodik bi bakımdır.

Pete temizliği yapıldıktan sonra tesisat borularında kesinlikle hiçbir kir ve çamur kalmaz

Radyatörlerden net bir ısı almak için radyatörler ile birlikte tüm borular net bir şekilde temizlenmelidir.

 Temizlik aşmasında basınçı bir şekilde devirdaim yapan su tesisattaki pislikleri söker bu işlem yaklaşık 1 saat sürmektedir

Makineli yapılan temizlik işlemi ilk günkü performası ile yanarken size yakıttan da tasarruf sağlayacaktır.

1 saatlik seans ile ısı kaybına son veriyoruz.

%30 varan yakıt tasarufu 

Peteklerinizin altı ısınıyor üstü ısınmıyorsa bu tarz şikayetler için peteklerinizi her yıl düzenli olarak temizletmekte fayda var 

 

 

 

 

 

şişli koltuk yıkama fatih koltuk yıkama beşiktaş koltuk yıkama bayrampaşa koltuk yıkama sarıyer koltuk yıkama beyoğlu koltuk yıkama kağıthane koltuk yıkama küçükçekmece koltuk yıkama büyükçekmece koltuk yıkama esenler koltuk yıkama sultanğazi koltuk yıkama arnavutköy koltuk yıkama bakırköy koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama zeytinburnu koltuk yıkama başakşehir koltuk yıkama gaziosmanpaşa koltuk yıkama güngören koltuk yıkama bağcılar koltuk yıkama bahçeli evler koltuk yıkama fatih koltuk yıkama şişli koltuk yıkama eyüp koltuk yıkama çatalca koltuk yıkama esenyurt koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama