Fatih Koltuk Yıkama

Fatih Koltuk Yıkama

Fatih koltuk yıkama ve leke giderici tüm çözümleri Petek koltuk yıkama ile çözebilirsiniz.

Beyoğlu ve İstanbul geneline hizmet vermekteyiz.  Yatak koltuk çekyat gibi eşyalarinizda can sıkıcı lekeleri çıkarmak isterseniz bizi arayabilirsiniz  Randevu için ☎️  0546 974 29 53 

Fatih koltuk yıkama İstanbul’un lider koltuk yıkama firması hizmetinizde, koltuk yıkatmak isteyen müşterilerimiz, sizin için firmanız Petek koltuk yıkama ücretsiz servis hizmetiyle ayağınıza kadar gelerek koltuk yıkama ve yataklarınızı  itina ile yerinden yıkama ve Fatih koltuk yıkama firması güvencesiyle koltuklarınızı pırıl pırıl temizlige kavuşturmaktadır  Koltuk, yatak yıkamalarında kullandığımız şampuanlar yada koltuk yıkama ilaçları kesinlikle insan sağlığına zararsız olup astımı, bronşiti olan müşterilerimiz gönül rahatlığıyla yıkatabilirler. Fatih koltuk yıkama ve yatak yıkama ve petek temizleme konusunda bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Uzman firmamızla iletişime geçtiniz taktirde size uygun gün ve saate randevu vermektedir.

 Ücretsiz servis ve uzman ekibiyle anında kapınızda.

Fatih İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Hizmet sektörü ile ilgili firma bulmak zaman zaman sorun olabilir vaktinizi alabilir. Firmamız Koltuk yatak Yıkama & Temizleme hizmeti ile sizleri bu zaman kaybından kurtarmakta ve en güzel vakitler kendinize kalmaktadır.

 

Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama da yapılan uygulamalar;
Vakum Öncelikle yıkama işlemi yapılmadan var ise koltuk üzerinde kaba toz makinesi yardımı ile alınır. Daha sonra koltuk için hazırlanmış özel Şampuan su ile karıştırılarak fırça makinesi yardımı ile koltuğa tatbik edilerek koltuga işlenir ve Yıkama işlemi yapılır.

Bu işlem koltuğunuzun yumuşaması ve lekelerin çıkarılması ayrıca koltuk üzerindeki bakteri, mayt toplanması için yapılır. Kirlerinden arındırılan koltuk üzerine verilen şampuanlı su profesyonel vakum makinesi ile çekilir. Gerekli görülen bölgelerde bu işlem tekrarlanır.

Kuruma Süresi : Hava sıcaklığı, nem oranı ve koltuk kumaş cinsine göre ortalama 2/3 saat zarfında kullanıma hazır olur. Yıkama işlemi bittikten sonra kumaş üzerine dokunulması takdirinde izler oluşmaktadır kuruyana kadar el temasından uzak durmanızı öneriyoruz.

Fatih Yatak Yıkama

Fatih yatak yıkama hizmeti sunan Petek koltuk yıkama firmasi yıllardan beri verdiği hizmet sahasında yaptığı hizmetlerle ve yılların vermiş olduğu deneyimle ve binlerce kayıtlı müşterilerinden aldığı güvenle yoluna emin adımlarla devam ediyor.

 Müşterilerine yerinde koltuk, yatak, sandalye  yıkama hizmeti sunan fatih yatak yıkama yataklarınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl yapıyor.

Yatak kumaş yüzeyi zorlu ve işlemeli tabir edilen yataklardır. Bu nedenle yatak temizleme dikkat gerektirir. Yatak yada koltuk yıkatmayı veya temizletmeyi düşündüğünüz zaman uzman bir ekipten yardım istemelisiniz. Fatih yatak yıkama alanında uzman olan firmamız bir telefon etmeniz halinde ücretsiz servis ve uzman ekibiyle anında kapınızdadır.

Yatakların temiz olması ancak doğru yıkama teknikleri ile mümkündür. Hijyen kurallarına uygun olarak yıkanan yataklarınız ve koltuklarınız evlerimizin çok daha şık görünmesine imkan tanır. Zaman içinde sarı terleme lekelerine maruz kalır.

Yataklarınızın kirli ve eskimiş görüntüsü odanızın ambiyansını bozacağından ve saglıgına zararlı oldugu için yıkama işlemine önem vermelisiniz.

Fatih yatak yıkama hizmetimizden yararlanarak zor olan yatak yıkama temizliğini güvenle firmamıza yaptırabilirsiniz İstanbul’un en nezih bölgelerinden biri olan Fatihte size özel tekniklerle yataklarınızı en kısa sürede temizliyor ve size teslim ediyoruz.

 

 

Petek temizleme

Petek tesisatı, pas kireç ve çamurlaşma sebebi ile kirlenmekte ve tıkanmaktadır.

 Tıkalı petek tesisatında su devir daimi yeterli şekilde sağlanmadığı için peteklere ısı eşit dağılmamakta, Petek temizleme ilacı, petek temizleme makinesi yardımı ile kullanılır.

Petek temizleme kimyasalı, peteğin iç duvarlarına yapışmış olan kireç ve balçık tabakasına nüfuz eder.İlacın asit özelliği sayesinde petek çeperine yapışmış inatçı pas, kireç tabakasının kısa sürede sökülmesini sağlanır ve makine ile dışarı atılır. 

İstanbul bölgesi petek temizliği için bizimle iletişime geciniz.

Kirlenen petekleriniz ev ve işyerlerinizi ısıtmaz ve cebiniz acısından yeterli sıcaklık alamazsınız bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için petek temizleme işlemi yaptırmanızı öneriyoruz. Tek noktadan bütün petekleri tek tek temizliyor hiç bir su, kir bulunan ortamı batırmadan profesyonel makine sayesinde temizliyoruz.

1 saatlik seas sonucu gözle görünür temizlik ve ısı verimliği sağlıyoruz. 

%30 varan yakıt tasarufu sağlıyoruz.

 

     Fatih petek temizleme, Fatih petek yıkama

 

şişli koltuk yıkama fatih koltuk yıkama beşiktaş koltuk yıkama bayrampaşa koltuk yıkama sarıyer koltuk yıkama beyoğlu koltuk yıkama kağıthane koltuk yıkama küçükçekmece koltuk yıkama büyükçekmece koltuk yıkama esenler koltuk yıkama sultanğazi koltuk yıkama arnavutköy koltuk yıkama bakırköy koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama zeytinburnu koltuk yıkama başakşehir koltuk yıkama gaziosmanpaşa koltuk yıkama güngören koltuk yıkama bağcılar koltuk yıkama bahçeli evler koltuk yıkama fatih koltuk yıkama şişli koltuk yıkama eyüp koltuk yıkama çatalca koltuk yıkama esenyurt koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama