Bahçelievler Koltuk Yıkama

Bahçelievler Koltuk Yıkama 

Bahçelievler koltuk yıkama  can sıkıcı lekelerden kurtulmak için Petek koltuk yıkama iletişime geçe bilirsiniz.

Bahçelievler ve istanbul geneline hizmet vermekteyiz.  Bahçelievlerde yılın her günü hizmet veren firmamız diğer firmalardan farkımız Kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermemiz. 

Salonumuzun en önemli dekarasyonu olan alırken bi türlü karar veremedimiz çok beğenerek aldımız koltuklarımız zamanla ister istemez o canlılığını kaybediyor tek derdimiz kirlenen koltuklarımız olsun üzülmeyin Petek koltuk yıkama alanından profesyonel ekip & ekipmanlarla koltuklarınızı ilk günkü haline getiriyor.

Yatak,koltuk,sandalye,baza başlıgı,araç & yat koltukları eşyalarınızdaki çay,kahve,meyve suyu,yemek,şarap,oje,patili doslarımız pislediyse ve benzeri lekelerle baş edemiyorsanız ve söz konusu kaliteyse doğru adrestesiniz.

Sizde bu hizmeten yararlanmak için size uygun olan bi güne randevu oluştura bilirsiniz.

Randevu için ☎️0546 974 29 53 

Size Bir Telefon kadar Yakınız

İster arayarak ister whatsapp üzerinden yazarak Bahçeli evler koltuk yıkama servislerimizle irtibata geçe bilirsiniz.

Haftanın 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz hizmet anlayışımızla yanınızdayız.

Koltuk Yıkama Mobil Servisi Hizmetimiz

Bizimle iletişime geçtiginizde firma elamanlarımız sizin için en uygun zamana randevu vermektedir.

Bahçeli evler koltuk yıkama randevu işlemlerinde,koltuk bilgileri, ve adres bilgileri kimlik bilgileri eksiksiz verilmelidir.

Söz verilen zamanda elamanlarımız adresinize ulaşmaktadır.

son anda acil bir işiniz çıkarsa, randevu tarihini degiştire bilirsiniz.

 

Bahçelievler Yatak yıkama

Bahçelievler yatak yıkama koltuk yıkama,sandalye yıkama,yatak başlıgı yıkama gibi hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Yatak yıkama hizmetimiz yılın 365 günü kesintisiz hizmet anlayışıyla devam etmektedir.Petek koltuk yıkama olarak sadece koltuklarınızın değil ortalama hergün günümüzün  3 de birini geçirdiğiniz yataklarınızıda yıkamaktayız. 

Yataklar genelikle en çok çocukların ve mesai bitiminde eve yorgun gelen bireylerimizin vazgeçilmez mekanlarıdır. Hayelerin kuruldugu yeri geldiginde en koyu sohpetlerin yapıldığı ve ya en gizli sırlarımızın paylaşıldı yataklarımız zamanla kirlenir zamanla eskiyen yataklarımız aslında ömrünü uzaltmak bizim elimizde ortlama 1/2 yıl temizlenmeyen yataklarda dayresel lekeler oluşmaya başlar bu tarz leker kir dışında kirin kumaşa işlemesizden oluşan cürümeler meydana gelmektedir. yatak odalarımızı ve çocukların odalarını dolduran yataklarımızı düzenli bir şekilde yıkatmamız ve temizletmemiz gerekir.

Düzenli olarak temizlenen yatakların ömrü uzar ve sağlık acısından da oldukca önem taşır yatakla düzenli olarak her 3 ayda bir yıkanmalı ya da temizlenmelidir. Bu sayede hem yataklar uzun ömürlü olacak hem de bu yatakları kullanan insanlarımız sağlıklı olacak.

Bahçelievler yatak yıkama Size uygun olan gün ve saate randevu vermekteyiz.

Bu zaman dilimini Göz önünde bulunduran mobil ekibimiz saatinde adresinize ulaşmaktadır.

Daha sonra müşterimizin istekleri dinlenmektedir ve yatakla ilgili daha önce işlem yapılılıp yapılmadı hakında bilgi edintikten sonra yüksek püskürtme sistemli makinemizle özel antibakteriel şampuanla ıslatma işlemi yapılmaktadır.

Bir sonraki aşama püskürtme sisteminde kulandımız şampuanın yataga işlemesini bekledikten sonra leke mevcutsa lekeli bölüme özel olarak kulandımız leke çıkarıcı yardımı ile leke üzerinde ufak dokunuşlar işlenmektedir.

Profesyonel fırcalama sistemi ile sıra atlamaksızın tüm bölgeye fırcalama işlemi uygulandıktan sonra 

yüksek vakumla gücüne sahip makinemizle sıra atlamaksızın bulunan kir,bakteri,kötü koku makinemizin içine hapsedilmektedir.

Bu işlem temiz su gelene kadar devam eder yatagınız titiz bir yıkama aşamasından geçer.

Sizde alanında uzman olan Petek koltuk yıkama firmamızdan randevu ala bilirsiniz.

 

Petek temizleme

Petek temizleme artık periyodik bi bakımdır.

Pete temizliği yapıldıktan sonra tesisat borularında kesinlikle hiçbir kir ve çamur kalmaz.

Radyatörlerden net bir ısı almak için radyatörler ile birlikte tüm borular net bir şekilde temizlenmelidir.

Temizlik işleminden sonra sorunlarınız varsa temizliğin yapılma tarihinden itibaren 30 gün içinde tekrar ücretsiz olarak garantili bakım yapmaktayız.

1 saat içinde Size sorun olan tüm lekelerden kurtulmak İsterseniz Petek koltuk yıkama dan randevu alabilirsiniz.

 

Bahçelievler petek yıkama, bahçelievler petek temizleme

 

şişli koltuk yıkama fatih koltuk yıkama beşiktaş koltuk yıkama bayrampaşa koltuk yıkama sarıyer koltuk yıkama beyoğlu koltuk yıkama kağıthane koltuk yıkama küçükçekmece koltuk yıkama büyükçekmece koltuk yıkama esenler koltuk yıkama sultanğazi koltuk yıkama arnavutköy koltuk yıkama bakırköy koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama zeytinburnu koltuk yıkama başakşehir koltuk yıkama gaziosmanpaşa koltuk yıkama güngören koltuk yıkama bağcılar koltuk yıkama bahçeli evler koltuk yıkama fatih koltuk yıkama şişli koltuk yıkama eyüp koltuk yıkama çatalca koltuk yıkama esenyurt koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama