Hizmetlerimiz

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama alanında da hizmet veren firmamız yerinde koltuk yıkama veya mobil koltuk yıkama servisleriyle yılın hergünü 4 mevsim siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. İstanbul genelinde koltuk yıkama firmaları içerisinde en çok tercih edilen İstanbul koltuk yıkama firması, uyguladığı ekonomik koltuk yıkama fiyatları açısından da en uygun koltuk yıkama fiyatyları belirlemektedir.Kullanılan koltuk yıkama ilaçları veya deterjanları insan sağlığına zararsız olup parfüm içermemektedir.Sizin koltuk yıkama hizmetinizden önce sağlığını düşünen firmamız daha sağlıklı bir ortamda hijyenik bir alanda yaşamanız için elinden gelen hizmeti sunmaktadır.

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama sistemli çalışmayı gerektiren bir yıkama işlemidir.Günümüz teknolojisi ve ev tekstil ürünleri araştırmasında stor perde ev hanımlarının ve işyeri sahiplerinin perde konusunda sorunlarına kolay çözümler sunması açısından büyük önem taşımaktadır. Evlerdeki veya iş yerlerindeki stor perdeler-zebra perdeler zamanla kullanımana ve çevre şartlarına göre düzenli olarak yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir. Stor perdeler ve zebra perdeler mekanizmalı perdeler olduğundan dolıyı perde aparatlarının zarar görmemesi gerektiğinden bu perdelerin işin uzmanı servisler tarafından yıkanması ve temizlenmesi daha uygun olacaktır.Biz sizin adınıza stor perde yıkama servisi olarak stor perde yıkama ve zebra perde yıkama işlemini memnuniyetle yerine getirmekteyiz.

Yatak Yıkama

Yatak yıkama hizmetlerimizde her mevsim, yılın her günü gerekli hizmet aksamandan verilmektedir. Koltuk Yıkama Evi olarak sadece koltuklarınızı değil zamanınızın yarısını geçirdiğiniz değerli yataklarınızı da yıkamaktayız. Yatak insanların en rahat ettiği ve olmazsa olmazlarındandır. Yatak en çokta çocukların ve eve yorgun gelen hane halkının vazgeçilmez mekânlarıdır. Hayallerin kurulduğu, yeri geldiğinde en koyu sohbetlerin yapıldığı ve ya en gizli sırların paylaşıldığı yataklarımız ilk günkü gibi kalmayıp zamanla kirlenir, eskir ve hatta artık kullanılamaz hale geldiğinde dışarı atılır. Bildiğiniz gibi her yatağın diğer eşyalarımız gibi bir kullanma ömürleri vardır önemli olan bu ömrü uzatmak ve gereksiz masraflardan kaçınarak evin bütçesine katkı sağlamak gerekir. Bunun içinde yatak odalarımızı ve çocukların odalarını dolduran yataklarımızı düzenli bir şekilde yıkatmamız ve temizletmemiz gerekir.

HİZMETLERİMİZ

koltuk yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama ve koltuk temizleme servisi olarak bir telefon kadar yakınız...

stor perde yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perdeleriniz ve zebra perdeleriniz ilk günkü gibi pırıl pırıl tertemiz olacak...

yatak yıkama

Yatak Yıkama

Yatak yıkama konusunda öncü ve lider firma olarak hizmetinizdeyiz...

koltuk temizliği

Koltuk Temizliği

Her türlürlü koltuk çeşitlerinizde 4 mevsim pırıl pırıl temizlik...